Získejte 1200 Kč při nákupu zrcadlovky

Technologie imageRUNNER ADVANCE

Advanced design

Jednoduše ovladatelná a snadno personalizovaná zařízení imageRUNNER ADVANCE vytvoří skutečně osobní přístup k práci. Univerzální design podporuje všechny funkce, které tyto přístroje poskytují svým uživatelům. Promyšlené detaily zohledňují pestrost pracovních stylů a potřeb všech uživatelů.

Skutečné inspirace a inovace.Ovládací panel
Stále myslíme dopředu, zvyšujeme schopnost komunikace a spolupráce na zcela novou úroveň. Nejmodernější dokumentové řešení začlení imageRUNNER ADVANCE do centra produktivity Vašeho podnikání. Bezproblémová integrace s podnikovými aplikacemi, cloud-based službami a mobilními zařízeními Vám umožní uspět kdykoliv a kdekoliv. Optimálně přizpůsobené rozhraní a funkce Vám pomůže pracovat chytřeji, jednodušeji a rychleji.

Velmi intuitivní a přizpůsobitelné rozhraní.
Nová generace rozhraní je ještě více přizpůsobitelná, snadno použitelná a obsahuje zjednodušené znaky. Zobrazte své logo nebo jedinečné grafiky na pozadí hlavního menu, kde můžete elegantně přistupovat k předpřipraveným funkcím. Pomocí Quick Menu zvyšte produktivitu práce prostřednictvím Vašich osobních pracovních postupů a přístupem k rutinním úkolům pouhým stisknutím tlačítka. Přizpůsobte si počet a velikost tlačítek tak, aby vyhovovaly způsobu Vaší práce!

Advanced workflow

S pomocí excelentního připojení a efektivní integrace Vám imageRUNNER ADVANCE umožní dosáhnout mnohem více v daleko kratším čase.

Tiskněte kdekoli a odkudkoli.
V dnešním světě mobilních zařízení drží imageRUNNER ADVANCE krok s požadavky na Vaší práci. Pouhým dotekem tlačítka na uživatelském rozhraní se dostanete k veškerým cloudovým dokumentům. Tisk a skenování z Vašeho notebooku, tabletu, či smartphonu? Díky bezpečné autentizaci můžete snadno a bezpečně tisknout z jakéhokoliv připojeného zařízení.Middleware

Podpora cloudu.
Ze zařízení imageRUNNER ADVANCE můžete skenovat nebo tisknout dokumenty přímo z cloudu. Kromě toho může být řada pracovních postupů prováděna na cloudovém systému.

Web-Ready
Zobrazte si webové stránky přímo z ovládacího panelu zařízení. Zadejte jen adresu a můžete prohlížet.

Propojení zobrazovacích a firemních aplikací.
Nová technologie middleware (distribuovaných aplikací) umožní snadné propojení firemních aplikací jako jsou Oracle či SAP s CRM systémy jako jsou např. Salesforce.com nebo  ECM. Můžete také propojit své dokumentové procesy s těmito aplikacemi. Efektivní workflow automatizuje složité podnikové procesy a umožňuje snadný a rychlý přístup k informacím.

Ušetřete více času.
Zjednodušte své pracovní postupy s inteligentními nástroji. U složitých nebo opakovaných úkolů si pomocí aplikace Workflow Composer vytvořte vlastní funkční tlačítka, které pak můžete umístit přímo v Quick Menu. Skenovujte a převádějte dokumenty přímo do MS Word či PowerPoint. Zjednodušte sdílení informací prostřednictvím jedinečného Advance Boxu.

Advanced control

Ať již vlastníte jedno či více zařízení, máte solidní nástroje na jednoduchou konfiguraci systému, ochranu dat a sledování nákladů.

Centrální řízení a dohled.
Pokročilé nástroje pro správu zařízení Vám pomohou přímo z Vašeho počítače nebo přes cloud. Snadno nainstalujete či nahradíte zařízení, přenesete nastavení i s daty nebo rozdistribujete aplikace a nastavení v celé síti. Neunikne Vám upozornění na docházející spotřební materiál.Middleware

Jednoduché použití, bezpečný přístup.
Ať už jste malá kancelář nebo velký podnik zjistíte, že bezserverovou aplikací s využitím imageRUNNER ADVANCE získáte cenově příznivé, efektivní a bezpečné řešení, které pomáhají chránit vaše data i finance. Uživatelé mohou tisknout na jakýkoli připojený multifunkční stroj či tiskárnu a získají své dokumenty až po přihlášení k danému zařízení. Můžete tak optimalizovat Vaše prostředí sledováním potřeb jednotlivých uživatelů nebo oddělení.

Soukromí a ochrana dat.
ImageRUNNER ADVANCE chrání Vaše informace. Z pevného disku jsou pravidelně mazány veškeré skryté obrázky, bezpečnostní čipy chrání hesla a šifrovací klíče, zámek pevného disku a volitelné šifrování dat na HDD chrání informace i po jeho vyjmutí

Využijte naplno své zdroje.
Optimalizace zdrojů je klíčem k úspoře peněz a ochráně životního prostředí. Naštěstí je snadné sledovat, spravovat a ovlivňovat chování uživatelů strojů řady imageRUNNER ADVANCE. Z analýzy barevných výstupů zaměstnanců nebo klientů či využívání oboustranného tisku můžete zjistit, jsou Vaše zdroje využívány. Systém také může nasměrovat úlohu na nejúspornější zařízení ve firmě.

Advanced performance

Rychlejší a výkonnější - imageRUNNER ADVANCE je centrem vysokou produktivitou pro jakékoli podnikání.

Udělejte skvělý dojem.
Získejte konkurenční výhodu tím, že produkujete v profesionální kvalitě veškeré prezentace, zprávy a bulletiny. Prostřednictvím nových zobrazovacích technologií a toneru je kvalita obrazu ohromující. Vytvářejte na počkání krásně barevné nebo ostré černobílé dokumenty. S rozsáhlým spektrem dokončovacích možností jsou varianty zpracování Vašich dokumentů téměř nekonečné.

Vysoký výkon.
Jádrem systému imageRUNNER je schopnost současně zpracovávat obrovské objemy dat, a to díky architektuře Canon Advanced imageCHIP. Dva vyhrazené procesory společně pracují na splnění řady Vašich úkolů najednou.

Jistota spolehlivosti.
Každý model imageRUNNER ADVANCE disponuje svojí typickou spolehlivostí. S minimální dobou zahřívání, okamžitým spuštěním stroje a dokonce možnou výměnou toneru za chodu systém začne tisknout úlohu bez prodlení.

Pokročilé úpravy dokumentů.
ImageRUNNER ADVANCE nabízí pokročilou správu barev, která zjednodušují Vaše pracovní postupy a zajistí vynikající barevné podání Vašich dokumentů. Pomocíjednoduchých funkcí můžete snadno slučovat, upravovat nebo sestavovat obsah z různých zdrojů do jednoho finálního dokumentu. Náhled úloh na displeji přístroje nebo na Vašem monitoru před samotným tiskem Vám zajistí absolutní kontrolu a profesionální kvalitu Vašich dokumentů.

Advanced responsibility

Řada imageRUNNER ADVANCE zahrnuje inovativní, ekologicky uvědomělé řešení, která pomáhá růstu Vašeho podnikání a zároveň snižuje dopady na životní prostředí.

Ekologické funkce.
Snižte množství odpadu a spotřebu energie s bezpečnou identifikací a centralizovaným řízením. Nastavte uživatelům duplexní tisk a nebo povolte pouze tvorbu černobílých dokumentů.

Norma ENERGY STAR.
Zařízení imageRUNNER ADVANCE  jsou určeny pro nízkou spotřebu energie. Každý model vyhovuje standardům normy ENERGY STAR.

Vyšší energetická účinnost.
Uvnitř je řada imageRUNNER ADVANCE navržena pro vysokou energetickou účinností a hvězdný výkon. Kombinace fixační technologie a nízké teploty tavení toneru pomáhá snížit celkovou spotřebu energie tím, že minimalizuje požadavky na výkon a spotřebu energie při zahřívání a v režimu stand-by.

Přehled nejprodávanějších modelů

 

 

 

Program TeamViewer pro dálkovou podporu Dálková podpora