Získejte 1200 Kč při nákupu zrcadlovky

Technologie imagePROGRAF

Inkousty LUCIA EX

Inkousty LUCIA EX jsou určeny k dramatickému fotografickému projevu a detailní reprodukci barev pro nejnáročnější zkušební nátisky. Tato 12-ti barevná sada inkoustů nabízí vynikající řadu zářivých barev, jemné gradace tónů a přechodů s neuvěřitelně jemnými detaily. Tento speciálně vyvinutý inkoust nabízí výrazně lepší odolnost proti poškrábání, vodě, vynikající černou barvu a výjimečnou barevnou stálost ve srovnání se svým předchůdcem. Inkousty LUCIA EX uspokojí náročné potřeby fotografického i výtvarného umění, nátisku a profesionální grafiky. Inkoustový systém LUCIA EX poskytuje mimořádně velký barevný gamut v modré, červené, fialové, žluté a zelené části spektra. LUCIA EX zajistí Vaším výtiskům zářivě syté barvy s nepřekonatelnými detaily a ostré, čisté černobílé reprodukce neuvěřitelné fotografické kvality.

Kalibrační systém správy barev

Color Management Console je snadno použitelný software pro centralizovanou správu síťových tiskáren. Tato jedinečná funkce umožňuje tvořit a distibuovat barevné profily vytvořené pomocí tiskárny iPF6450 s volitelným spektrofotometrem všem novým tiskárnám imagePROGRAF. Funkci kalibrace barev oceníte především v okamžiku potřeby nedostupného nebo nevyhovujícího barevného profilu daného materiálu. Toto sdílení umožňuje použít jednotné barevné profily na tiskárnách imagePROGRAF a dosáhnout tak shodného barevného výstupu na všech použitých zařízeních.

Nový Multi-Sensor

Nové tiskárny obsahují na inovovaný, zabudovaný denzitometr, který je navržen pro ještě přesnější barevnou shodu a kalibraci. Pomocí tříbarevné LED a nově vyvinutým objektivem umožňuje snímač  přesnou kalibraci zařízení a tak uživatelům zajistit minimální barevné odchylky mezi jednotlivými zařízeními. Automatická kalibrace barev je rychle dokončena po několika jednoduchých krocích na ovládacím panelu tiskárny. Jednobarevné kalibrace vytvořené na jednom typu média lze použít pro média ve všech tiskových režimech.

Vysoká rychlost tisku s méně průchody

V nejvyšším v režimu tisku je aplikace inkoustu a jeho vrstvení optimalizována tak, aby byla udržena nejvyšší kvalita tisku s menším počtem průchodů. Tento režim je téměř dvakrát rychlejší ve srovnání s předchozími modely. Ve vysokých a standardních režimech tisku je hustota tisku v jednom průchodu hlav optimalizována tak, aby co nejvíce redukovala nerovnosti a podporovala méně průchodů tiskových hlav.

Nové nastavení odstínů a tónů

Nové možnosti nastavení odstínů a tónů ve čtyřech monochromatických odstínech umožňují uživateli vytvořit ještě výraznější černé s jemnějšími přechody - zejména v tmavých oblastech. Nastavení odstínů bylo přidáno také do Plug-inu pro Photoshop. Tato nová funkce dává uživatelům možnost ovlivnit bílé plochy v obrazu. Přidáním černých inkoustů do bílých ploch, může uživatel ovlivnit úroveň lesku v černých a bílých oblastech, což mu umožňuje zlepšit kontrolu nad výsledným vzhledem výtisku.

Sub Ink Tank systém

Díky sub-zásobníku inkoustu můžete vyměnit inkoustovou cartridge během tisku, bez jeho přerušení.

Pevný disk

Vestavěný 250GB pevný disk zvyšuje produktivitu tím, že zmírní zátěž hostitelského počítače a zároveň poskytuje velkou kapacitu pro ukládání tiskových úloh při jejich načítání. 250GB pevného disku umožní uložit veškerá data do chráněných poštovních schránek pro snadný přístup přes webový prohlížeč nebo pro opakované tisky. Pevný disk je ideální řešení pro střední a velké pracovní skupiny jak sdílet tiskárnu efektivně s více uživateli. Pro bezpečnost Vašich souborů je zde řada bezpečných a rychlých režimů mazání dat.

Rozšířený Plug-in pro Adobe Photoshop

Tento modul umožňuje export 16bitového zpracování obrazu, zachování rozšířeného barevného spektra a vysokou gradaci. Print plug-in snižuje riziko nesprávného nastavení a umožňuje lepší kontrolu umístění obrazu na roli.
Nová funkce Adjustment Pattern Setting umožňuje vytištění konkrétního obrazu s různými barevnými nastaveními tak, aby bylo možné vybrat co nejpřesnějí barevnou úpravu, která bude nejvíce odpovídat Vaším požadavkům
Další nové nebo vylepšené funkce Print Plug-inu pro Photoshop:

Adjustment Pattern Setting
Podpora Adobe CMM
Podpora nátisku
Podpora komerčních nástrojů na tvorbu profilů

Funkce Galerry Wrap 

Tento nový kreativní nástroj je možné využít v Adobe Photoshopu. Snadno umožňuje uživatelům upravovat tisky fotografií pro montáž na rám rozvrhnout obraz i na bočních stranách rámu.

Můžete si vybrat efekt, který chcete mít na bocích rámu:

Obrázek: Zanechá původní okraje obrazu na bocích rámu. Dojde k zmenšení čelní oblasti obrazu o boční plochy.
Softimage: Použije Gaussovské filtrování obrazu na boky.
Reflexe: Odráží obraz na bocích.
Soft Reflexe: Odráží obraz na bocích a provádí Gaussovo filtrování.
Využití vlastních barev na boky rámu.

 

Media Configuration Tool

Tímto nástrojem si mohou uživatelé nakonfigurovat tiskárnu, tak aby optimálně nastavili přesnost a kvalitu tisku na veškerá dostupná média nejen z nabídky Canon
Konfigurovat lze pomocí funkce nastavování parametrů, mezi které patří:

Hmotnost a síla média
Doba sušení inkoustu
Nastavení automatického řezání
Bezokrajový tisk
Podávání papíru
Výška tiskové hlavy
Síla přítlaku
Inkoustové limity

Accounting Manager

Tato aplikace sleduje spotřebu inkoustu a médií při tisku. Výsledná cena výtisku je dána spotřebou inkoustu, médií a dalších volitelných položek. Data lze exportovat do formátu CSV a  mohou být použita pro účely účtování.

Plug-in pro Microsoft Office

Tento nástroj umožňuje snadno tisknout velkoformátové dokumenty vytvořené v aplikaci Microsoft Word, Excel nebo PowerPoint. Plug-in obchází standardní ovladač tiskárny a tím zjednodušuje proces tisku. Několika jednoduchými kroky převedete kancelářský dokument formátu A4 do velikosti plakátu.

Program TeamViewer pro dálkovou podporu Dálková podpora