Získejte 1200 Kč při nákupu zrcadlovky

SW nástroje a řešení

 

Universal Login Manager je bezserverové řešení pro multifunkční zařízení Canon imageRUNNER ADVANCE a MEAPové modely řady LBP. Aplikace umožňuje přihlášení, sledování či omezení tiskového výstupu, automatizaci a zjednodušení nejpoužívanějších funkcí či personalizaci ovládacího panelu dle každého uživatele. Je navržen pro použití především v malých až středně velkých organizacích, které vyžadují identifikaci uživatele, jednoduché sledování využití stroje a především snadno implementovatelné řešení. Login Manager poskytuje pohodlné uživatelské ověřování prostřednictvím obrazových přihlášení, PIN kódů nebo bezdotykových karet a umožňuje organizacím zvýšit bezpečnost dokumentů a snížit náklady na jejich tvorbu.

Řešení kontroly dokumentů vám umožní udržet přísnou kontrolu vašeho tiskového výstupu. Je to prováděno monitorováním, kdo co tiskne, kde a jak a automatickým přesměrováním tiskových úloh na cenově nejefektivnější zařízení.
Rádi s vámi navrhneme strategii kontroly toho, jak jsou vaše dokumenty tištěny. Takže pokud chcete tisknout chytřeji a šetřit vaše podnikové peníze, obraťte se na nás.

uniFLOW, integrované řešení správy tisku a skenování od společnosti Canon, je nyní k dispozici s další funkcí, která umožní mobilním pracovníkům a hostům tisknout z mobilních zařízení. Díky tomu je software uniFLOW ještě výhodnější pro firmy, které hledají flexibilní a škálovatelný způsob účinné, bezpečné a cenově výhodné správy tisku a skenování.

Picture_cost_tracking  

Sledování nákladů Vyšší kontrola nad tiskovým rozpočtem

Software uniFLOW má vestavěný systém posílání zpráv o nákladech na tisk, kopírování a skenování. Díky tomu máte přesný přehled o výdajích, o tom, kdo tyto výdaje vynakládá, jak náklady vyúčtovat a jak šetřit.

Více informací >

 

Picture_secure_printing   Zabezpečený tisk  Bezpečný tisk citlivých dokumentů

Software uniFLOW umožňuje uživatelům odesílat citlivé dokumenty do jakékoli síťové tiskárny a vytisknout je, až budou u tiskárny připraveni dokument vyzvednout. Každý si tak může vybrat, kdy a kde bude tisknout, a to s jistotou, že jejich dokument je v bezpečí.

Více informací >

 

Picture_intelligent_routing   Inteligentní směrování Vylepšený postup tisku a správa nákladů

Software uniFLOW umožňuje správci nastavit pravidla o tom, jak a kde se dokumenty tisknou. To zabrání tvorbě front u stolních tiskáren a zároveň zajistí úspory díky centrálnímu řízení objemu barevného tisku.

Více informací >

 

Picture_advanced-scan

  Zdokonalené skenování Snadné pořízení a distribuce informací

Software uniFLOW umožňuje uživatelům rychle a snadno skenovat a komprimovat dokumenty z multifunkčních zařízení společnosti Canon přímo do e-mailu nebo systémů souborů, jako jsou Microsoft SharePoint nebo Therefore od společnosti Canon. Přizpůsobené pracovní postupy, kterými se řídí všichni uživatelé v podniku, jsou zárukou odpovídajícího používání.

Více informací >

 

Picture_document_security

 

Zabezpečení dokumentů Vyšší ochrana firemních dat

Únik informací představuje vážnou hrozbu pro každou společnost. Všechna důvěrná data jsou monitorována, čímž se zabraňuje nákladným únikům informací.

Více informací >

 

Picture_mobile_printing

  Tisk pro mobilní zařízení Tisk na jakékoli tiskárně z jakéhokoli mobilního zařízení

Se softwarem uniFLOW získá vaše firma možnost tisknout z mobilních zařízení. Uživatelé nebo hosté mohou nyní tisknout ze svých mobilních zařízení připojených k internetu, ať už jde o dokumenty posílané z místního úložiště nebo z cloudových aplikací, a to aniž by došlo k ohrožení bezpečnosti sítě.

Více informací >
 

Služba eMaintenance vám automatizací mnoha časově náročných úkolů pro administraci síťových zařízení Canon umožňuje se zcela soustředit na důležitější činnosti.
 
  • Omezte administraci pomocí automatických odečtů počítadel
  • Ušetřete čas díky vzdálené diagnostice
  • Zautomatizujte objednávání spotřebních materiálů a maximalizujte využití zařízení
  • Použijte profily využití zařízení jako pomoc při volbě jejich rozmístění
  • Určeno pro multifunkční zařízení Canon
Nyní nabízíme daleko efektivnější způsob, jak se starat o zařízení Canon. Služba eMaintenance automatizuje mnohé časově náročné úkoly, které souvisejí s administrací síťových zařízení. Mějte možnost se zcela soustředit na důležitější činnosti.   
 
Omezte administraci – bez námahy
Služba eMaintenance automatizuje všechny činnosti související s měsíčními odečty počítadel nebo odhady vyžadující pozdější srovnání. V souladu s nejpřísnějšími protokoly zabezpečení předává služba eMaintenance příslušné informace přímo vašemu poskytovateli služeb prostřednictvím sítě Internet bez jakýchkoli administrativních úkonů. 
 
Dosáhněte optimálního využití svých zařízení
Služba eMaintenance využívá technologie vzdálené diagnostiky pro sledování všech vašich síťových zařízení Canon. Pokud dojde k poruše nebo zařízení nefunguje podle očekávání, váš poskytovatel služeb je okamžitě automaticky informován prostřednictvím e-mailu. Tím je zaručena rychlá reakce – buď vám zatelefonuje odborník na produkty či vás navštíví technik – a maximální využití vašeho zařízení.  
 
Zlepšete správu toneru
Služba eMaintenance automaticky vyhodnocuje stav, kdy toner dochází, a odešle žádost o doobjednání přímo příslušnému servisnímu centru. Toner ani zásobování vám již nikdy nebudou působit potíže.
 
Sestavte profily využití zařízení
Služba eMaintenance umožňuje vzdáleně kontrolovat stav a vytížení a sledovat vzorce využití jednotlivých zařízení. Dále nabízí užitečné údaje při rozhodování, kde a jak ve velké organizaci zařízení rozmístit.  
Software služby eMaintenance je určen pro multifunkční produkty Canon a zároveň jej lze používat i pro vybraná zařízení od jiných výrobců. 

Program TeamViewer pro dálkovou podporu Dálková podpora