Získejte 1200 Kč při nákupu zrcadlovky

Služby a řešení

Pro firmy

oblast služeb především pro firemní zákazníky

Infrastuktura ICT

Kvalitně navržená a odladěná infrastruktura patří jistě k nejdůležitějším prvkům optimálního fungování celé firemní ICT, zvláště pak v dlouhodobém horizontu. NONAC CV se již řadu let zabývá návrhy, realizací a správou firemních sítí v různých typech podnikatelských odvětví i velikostí firem. Velice dobře tedy rozumíme prostředí našich zákazníků z řad živnostníků, malých, středních i velkých firem, včetně státních institucí. Díky spolupráci s předními výrobci v oblasti IT můžeme realizovat veškeré, i velmi nestandardní, technologické celky. Samozřejmostí je kompletní předprodejní i poprodejní podpora. Ta je základním předpokladem úspěšné realizace zákaznických řešení s vysokou úrovní poskytovaných služeb.

Bezpečnost

V této oblasti zajišťujeme klientům především tyto služby:

  • Analýzy, konzultace a poradenství
  • Implementaci a dohled bezpečnostních technologií
  • Prevenci ztráty/úniku dat
  • Zabezpečení koncových bodůinfrastuktury
  • Zabezpečení síťové infrastruktury
  • Komplexní řešení antivirové a antispamové ochrany
  • Vzdálený bezpečnostní dohled
  • Plány zálohování a obnovy dat

Outsourcing a financování IT

Naším cílem je nabídnout zákazníkům komplexní péči a podporu o výpočetní techniku od momentu instalace po celou její pracovní životnosti. Nastavení provozních podmínek je vždy dle požadavků daného zákazníka. Obrovskou výhodou tohoto modelu je flexibilita celého řešení a převzetí kompletní zodpovědnosti za firemní ICT. Díky tomuto procesu se může zákazník plně soustředit na své podnikatelské aktivity.

Technická podpora

Cílem technické podpory je zabezpečit rychlé a kvalitní servisní služby k naprosté spokojenosti zákazníka. Ke koordinaci servisních požadavků využíváme servisní dispečink, díky kterému můžeme garantovat nejkratší dobu odezvy a odbornou úroveň každého zásahu. Naši technici jsou pravidelně proškolováni a certifikováni, což je zárukou vysoké kvality poskytovaných servisních služeb.

Pro domácnosti

tato skupina služeb je připravena zejména pro uživatele z řad domácností či malých firem

Vzdálení pomoc
Dostali jste se do situace, kdy si nevíte rady? Potřebujete s něčím rychle poradit? Nemáte čas se zastavit u nás v provozovně? Tak právě pro Vás máme službu vzdálené pomoci. Stáhněte si zdarma jednoduchou aplikaci, pokrátké instalaci obdržíte číslo, které pošlete sms zprávou naším servisním technikům. O zbytek už se postarají oni...

Oprava, doinstalace, výměna komponetů
Potřebujete opravit či rozšířit Váš počítač. Doporučíme a nainstalujeme nový komponent do Vašeho počítače (grafickou kartu, pevný disk, zvukouvou kartu, paměť ram,..). Pro zařízení nainstalujeme nejnovější ovladač a otestujeme celkovou funkčnost systému.

Odvirování, vyčištění systému
Máte zpomalený počítač, pomalejší internet, padá vám systém (modrá obrazovka – bluescreen), nebo se náhodně vypíná počítač ? Zkontrolujeme, zda-li nemáte zavirovaný počítač, kvalitním antivirovým programemESET či jiným bezpečnostním softwarem. Odstraníme záškodné programy, spyware a viry. Jedním z nejčastější důvodů proč je počítač pomalý je zavirování, nastavení zbytečně velkého množství programů či případně vadný komponent (pevný disk, paměť ram, základní deska).

Obnova ztracených dat
Smazali jste omylem důležité soubory ? Poškodil se vám disk ? Dokážeme zachránit ztracená data z různě poškozených disků a datových médií. Potřebujete-li obnovit data, kontaktujte nás.

Vyčištění ventilátoru počítače
Každý počítač je nezbytné dostatečně chladit. Jedním z důvodů krátké životnosti PC nebo notebooku je právě nedostatečné chlazení počítače. Nejčastější příčinou je právě zanesení větráčku prachem. Jednoduchým úkonem Vám počítač vyčistíme...

Pokud máte jiné komplikace, kontaktuje náš servisní dispečink.

Program TeamViewer pro dálkovou podporu Dálková podpora