Získejte 1200 Kč při nákupu zrcadlovky

Proč využít našich služeb

Jsme akreditovanými prodejci značky Canon v našem regionu. Z toho pohledu disponujeme unikátními regionálními zkušenostmi, díky kterým dokážeme našim zákazníkům optimálně poradit při volbě jakéhokoliv řešení.

Nejvyšší úroveň akreditace u společnosti Canon garantuje, že náš přístup k zákazníkovi je na nejvyšší možné úrovni. Jak v případě technických, tak obchodních záležitostí.

Veškeré požadavky řešíme velmi rychle a flexibilně. Díky profilu naší společnosti elegantně vyřešíme Vaše potřeby i ty nestandardní.

Naše tisková řešení navrhujeme tak, aby pro Vás bylo cenově optimální v dlouhodobém horizontu, nikoli pouze v okamžiku nákupu.

Slušné a solidní jednání je naší prioritou ve vztahu k zákazníkovi. To, na čem se dohodneme, se objeví také ve smlouvě v nezměněné podobě.

Podporujeme náš region oboustrannou spoluprací s řadou našich zákazníků, sponzorováním místních sportovních klubů a organizací a v neposlední řadě odvodem daní z naší činnosti

Jsme přesvědčeni, že skutečně dobrý obchodní vztah záleží především na lidech, kteří ho tvoří a kvalitní produkt je jeho nezbytnou součástí.

 

 

Program TeamViewer pro dálkovou podporu Dálková podpora