Získejte 1200 Kč při nákupu zrcadlovky

Konzultace a zápůjčky

V dnešní době je pro řadu klientů velmi obtížné se správně rozhodnout pro řešení, které bude jejich potřebám dlouhodobě optimálně vyhovovat.
Z tohoto důvodu s našimi potenciálními i stávajícími zákazníky pěčlivě konzultujeme jejich současné potřeby a budoucí vize. Na základě společných diskuzí a našeho dlouholetého know-how předkládáme návrhy optimálních řešení z dlouhodobého hlediska a to jak ekonomického, tak funkčního.

Spoustu věcí umíme hezky odprezentovat a krásně o nich hovořit, nicméně nejpřesvědšivější argument pro zákazníka je, když si může požadované zboží vyzkoušet přímo v jeho prostředí. Je určitě hezké mít prospektu barvitě popsáno, jak se stroj jednoduše ovládá, ale jen reálné vyzkoušení stroje běžnou obsluhou ukáže, zda tomu tak skutečně je. Jsme naprosto přesvědčení o kvalitě našich strojů, že rádi potenciálním zákazníků "ukážeme karty" a rádi je necháme plně vyzkoušet naše zařízení. Zapůjčení stroje je benefitem, na který si již naši zákazníci zvykli a to jak při pořizování nových technologií, tak i pro případ vykrytí krátkodobé i nenadálé potřeby tisku a kopírování.

Bližší informace a kontakt: Ing. Tomáš Hušek, tel.: 601 378 044, email: husek@nonac.eu

Program TeamViewer pro dálkovou podporu Dálková podpora