Získejte 1200 Kč při nákupu zrcadlovky

Koncept velkoformátového tisku

Dlouhodobě se věnujeme konceptu velkoformátového tisku a to jak v oblasti vysoce kvalitního fotografického, tak i produkčního tisku.

Pro zákazníky z řad profesionálních fotografů, ateliérů či svatebních agentur máme připravené ucelené řešení velkoformátové fotografie. Jde o souhrn produktů, služeb a zejména know-how k zajištění maximální podpory v této branži. Více detailů a konkrétní příklad instalace.

Klientům z oblastí projekčních, geodetických, výrobních a strojírenských společností, kteří vyžadují technické či mapové výtisky nabízíme komplexní a cenově velmi atraktivní řešení dle objemu tisku a ostatních požadavků konkrétního klienta. Více detailů a konkrétní příklad instalace.

Přehled základních modelů velkoformátových tiskáren.

Všechny naše produkty a řešení umíme zafinancovat dle přání zákazníka.

Zajímavou novinkou v tomto segmentu je servisní služba Total Service Care.

Nedílnou součástí jsou média, tedy materiály, na které lze tisknout. Nabízíme celou řadu značkových materiálů, zejména jde o běžné a potahované papíry, fotopapíry, plátna, samolepky a ostatní speciality.

Kompletní přehled a ceník

Dobře víme, jak je důležité okamžité dodání médií a proto většinu těchto materiálů držíme skladem, které odesíláme ještě v den objednání. Pro urgentní potřebu dodání umíme spotřební materiál dodat během několika hodin prostřednictvím služby ČD Kurýr a to i mimo běžnou pracovní dobu (např. o víkend či o svátky)!

 

Ocenění naší práce -  jistota Vaší absolutní spokojenosti!

Bližší informace a kontakt: Ing. Tomáš Hušek, tel.: 601 378 044, email: husek@nonac.eu

Program TeamViewer pro dálkovou podporu Dálková podpora